Project

Projekt MR_design spočívá v propojení výrobní nábytkářské firmy s dlouholetou tradicí s tvůrčím světem designu, který je reprezentován renomovanými architekty a mladými začínajícími designéry.  Tato spolupráce zaručuje výborné podmínky pro kvalitní a moderní pojetí interiéru a uchopení funkčnosti jeho rozměru.

Cílem projektu je nabídnout našim zákazníkům alternativu.  Náš zákazník hledá víc než jen nábytek. Náš zákazník hledá styl, hledá funkčnost, hledá exkluzivitu, hledá kreativitu a také hledá odpovídající kvalitu. V tomto duchu spočívá těžiště a cíl projektu MR_design.  Do našeho nábytku a interiérových doplňků vkládáme invenci, odbornost, kvalitní řemeslné zpracování a především jasnou vizi v pojetí konkrétního interiéru, konkrétního prostoru. Toto jsou aspekty, které můžete čekat od naší společné spolupráce. Jsme přesvědčeni, že vaše potřeby, představy a záměry zrealizujeme na té nejvyšší úrovni…

Projekt MR_design vznikl jako designová sekce společnosti LINEA Blansko, která je dlouholetý a tradiční český výrobce nábytku s historií sahající až do roku 1946. LINEA Blansko nabízí kompletní realizace všech druhů interiérů od bytů přes hotely a penziony až po administrativní budovy a komerční prostory.

Čeština / Links